مسابقه نوروزی راوی شو چسب کاسپین

راوی جنگلت شو. در قرعه‌کشی ۱۶ فروردین مچ‌بند هوشمند جایزه بگیر

راوی جنگلت شو. در قرعه‌کشی ۱۶ فروردین مچ‌بند هوشمند جایزه بگیر

نوروز، فرصت خوبی را برای بودن در کنار عزیزان‌مان به ما هدیه می‌دهد. بازی‌ها و سرگرمی‌های خلاقانه کمک می‌کنند تا از این تعطیلات بهاره بیشتر لذت ببریم. دقیق شیمی قصد دارد این دوران را برای شما و عزیزان‌تان شیرین‌تر کند به همین دلیل مسابقه‌ای را به نام #راوی_شو طراحی کرده تا خانواده‌های ایرانی در نوروز ۱۴۰۰ با یک سرگرمی خلاقانه از با هم بودن لذت بیشتری ببرند. به علاوه مسابقه #راوی_شو فرصتي براي پرورش خلاقيت كودكان و نوجوانان و تشویق آن‌‌ها برای انجام کارهای تیمی است.

 

  • مخاطبان این مسابقه، خانواده‌هایی با  کودکان و نوجوانان ۳ تا ۱۴ سال هستند.
  • قرعه‌کشی این مسابقه ۲۳ فروردین انجام می‌شود و به ۱ برنده یک مچ‌بند هوشمند اهدا خواهد شد.

مرحله اول:

طرح‌های ارائه شده در لینک زیر را دانلود کنید. بسته به اینکه می‌خواهید ماکت‌ها چقدر بزرگ باشند، طرح‌ها را درسایزهای A4، A5 و A3 پرینت کنید. طرح‌ها در دو مدل رنگی یا بدون رنگ در دسترس شما هستند تا شما در صورت تمایل بتوانید طبق سلیقه خودتان آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنید.
طبق الگوی ارائه شده آن‌ها را برش دهید و با چسب کاسپین ماکت حیوانات و درختان را بسازید.

مژده مژده:

حيوانات جديد و درخت به طرح‌های قبلي اضافه شده‌است. اگر قبلا در مسابقه «جنگلت رو خودت بساز» شرکت کرده‌اید، طرح حیوانات و درختان جدید را از این بخش دانلود کنید و ماکت‌های جدید را به جنگل خود اضافه کنید.

مرحله دوم:

یک داستان آماده کنید. با کودک یا فرزند ۳ تا ۱۴ سال خود یک فیلم حداکثر ۲ دقیقه‌ای بازی کنید و داستان جنگل خود را از زبان حیوانات روایت کنید. ویدئوی نمایش خود را ضبط کنید و در انتهای ویدئو، چسب کاسپین خود (که برای ساخت ماکت‌ها از آن استفاده کرده‌اید) را نمایش دهید و بگویید: «چسب کاسپین ول کن نیست»
دقت کنید که الزامی نیست که تصویری از خود در ویدئوی ارسالی منتشر کنید اما در صورت تمایل، لطفا الزامات پوششی را رعایت فرمایید.

مرحله سوم:

ویدئوی خود را با هشتگ‌های #راوی_شو و #چسب_کاسپین_ول_کن_نیست و منشن کردن صفحه «دقیق شیمی» در صفحه اینستاگرام خود پست و استوری کنید. دقت کنید که لازم است صفحه اینستاگرام شما عمومی (Public) باشد.
چسب کاسپین ول کن نیست