درباره دقیق شیمی

درباره ما

شرکت دقیق شیمی

کشور ایران با برخورداری از منابع غنی و نیروهای جوان و متخصص همواره جزو تولیدکنندگان برتر در منطقه بوده و توانسته طی سال‌های اخیر جایگاه خود را در حوزه‌های متعدد اثبات کند. در این میان مجموعه‌های موفق تولیدی و صنعتی راه را به سوی بازارهای جهانی همواره کرده‌اند و با توانمندی روزافزون خود در صدر بهترین‌های منطقه قرار گرفته‌اند.

شرکت دقیق شیمی یکی از واحدهای پیش تازی است که با تکیه بر دانش و سال‌ها تجربه‌ی مستمر مجموعه‌ی فومن شیمی، در سال 1377 فعالیت حرفه‌ای خود را در کشور آغاز کرد. دقیق شیمی با شناخت اصولی نیازهای خرد و کلان در این حوزه، توانست در مدت زمانی کوتاه به عنوان یکی از واحدهای تولیدی صاحب سبک و خوش نام در این عرصه شناخته بشود. عملکرد شایان توجه و نگاه تخصصی این مجموعه از نقاط قوت دقیق شیمی است که موجب اعتبار آن شده است. این مجموعه با وفاداری به استانداردهای بین المللی و کسب مجوزهای داخلی و خارجی خط تولید خود را راه اندازی کرد. گروه محصولات چسب کاسپین که در سال های اخیر  به عنوان یکی از محصولات تراز اول بازار مورد استقبال قرار گرفته از برترین تولیدات این مجموعه‌ی موفق است.

برخورداری از آزمایشگاه‌های پیشرفته و نیروهای متخصص از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که موجب تمایز این شرکت در بازار رقابت داخلی و خارجی شده است.

مرغوبیت محصول و تعهد به اصول مشتری مداری از بزرگ‌ترین رسالت‌هایی است که دقیق شیمی از گذشته تا امروز به آن وفادار بوده و به موجب آن توانسته به عنوان چهره‌ای شاخص در صادرات چسب و محصولات وابسته به کشورهای خارجی به شمار بیاید.

از دیگر مسائلی که موجب تمایز محصولات تولیدی دقیق شیمی شده فرایند حساس و حائز اهمیتی است که دست اندرکاران مجموعه در انتخاب مواد اولیه‌ اتخاذ می‌کنند. دقیق شیمی تلاش کرده تا همواره با تکیه بر مواد اولیه‌ی مرغوب و با کیفیت در جزو واحدهای موفق این عرصه ظاهر شود. واردات بهترین‌ مواد اولیه از کشورهایی نظیر آلمان، آمریکا، کره جنوبی و …مسیر را برای تولید محصولاتی پیشتاز و با کیفیت هموار کرده است. شرکت دقیق شیمی مفتخر است تا با تکیه بر تکنولوژی فوق پیشرفته ساخت سیلیکون آلمان از معدود تولید کنندگان خوش نام چسب در ایران و خارج از مرزها باشد.
بهره‌گیری از سیاست‌های درست و اصولی و تولید محصولات مرغوب موجب شده تا امروزه شاهد تأثیر این واحد در صنایع داخلی و خارجی باشیم. به گونه ای که جایگاه این واحد موفق در صنایع خودروسازی، ساختمان، کفش و چرم، پوشش‌های کف چوب، یخچال سازی، صنایع درب و پنجره و …به خوبی قابل مشاهده است.
واحد تولیدی صنعتی دقیق شیمی همواره تلاش دارد با دستیابی به استانداردهای روز دنیا مدارج ترقی را طی کرده و بتواند بیش از پیش در حوزه‌ی فعالیت خود قدرتمند ظاهر شود.

خط مشی سيستم مديريت

شرکت دقیق شیمی به عنوان واحدی صنعتی در حوزه‌ی تولید مواد پلاستی سول و چسب فعالیت دارد. این مجموعه با ارائه‌ی محصولاتی تراز اول در پی دستیابی به تأمین الزامات و انتظارات مشتریان داخلی و خارجی است. کسب مجوزهای ISO9001 در سال‌های 2015 و 2016 در حوزه محصولات پلاستیسول و چسب تنها بخشی از دستاوردهای این مجموعه‌ی تولیدی است.
  1. افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان
  2. بهبود مستمر فرایندها و سیاسیت‌های موثر در کیفیت محصولات
  3. استفاده بهینه از منابع موجود
  4. تعهد به اصول مشتری مداری
  5. ارتقاء سطح دانش عمومی و تخصصی در تمامی زیرساخت‌های مجموعه
  6. افزایش تنوع محصولات
  7. تلاش در جهت بومی سازی محصولات استراتژیک سیلیکونی

گواهینامه‌ها

برای مشاهده سایز اصلی روی عکس ها کلیک کنید.

Certificate ISO 9001
DOC070219-07022019104401
_Certificate_IATF_DAQIQ CHIMIE-1 copy
Certificate IATF
standard-pvc
_Certificate_IQNET_DAQIQ CHIMIE copy
ANNEX 9001
standard brands
_Certificate_ISO_DAQIQ CHIMIE-1 copy