مسابقه راوی شو چسب کاسپین – دوره دوم

راوی جنگلت شو. در قرعه‌کشی ۱ خرداد ، مچ‌بند هوشمند جایزه بگیر.

راوی جنگلت شو. در قرعه‌کشی ۱ خرداد ، مچ‌بند هوشمند جایزه بگیر.

به دليل ادامه شرايط قرنطينه و در خانه ماندن خانواده ها دقیق شیمی قصد دارد این دوران را برای شما و عزیزان‌تان شیرین‌تر کند به همین دلیل دوره دوم مسابقه‌ #راوی_شو را آغاز نموده تا خانواده‌های ایرانی با یک سرگرمی خلاقانه از با هم بودن لذت بیشتری ببرند. به علاوه مسابقه #راوی_شو فرصتي براي پرورش خلاقيت كودكان و نوجوانان و تشویق آن‌‌ها برای انجام کارهای تیمی است.

 

  • مخاطبان این مسابقه، خانواده‌هایی با کودکان و نوجوانان ۳ تا ۱۴ سال هستند.
  • قرعه‌کشی این مسابقه 1 خرداد انجام می‌شود و به ۱ برنده یک مچ‌بند هوشمند اهدا خواهد شد. و همچنین به پاس قدردانی از همراهان دوره قبل مسابقه راوی شو ،ویدئوهای ارسالی دوره اول در قرعه کشی این دوره مجدد شرکت داده می شوند.

مرحله اول:

طرح‌های ارائه شده در لینک زیر را دانلود کنید. بسته به اینکه می‌خواهید ماکت‌ها چقدر بزرگ باشند، طرح‌ها را درسایزهای A4، A5 و A3 پرینت کنید. طرح‌ها در دو مدل رنگی یا بدون رنگ در دسترس شما هستند تا شما در صورت تمایل بتوانید طبق سلیقه خودتان آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنید.
طبق الگوی ارائه شده آن‌ها را برش دهید و با چسب کاسپین ماکت حیوانات و درختان را بسازید.

مرحله دوم:

یک داستان آماده کنید. با کودک یا فرزند ۳ تا ۱۴ سال خود یک فیلم حداکثر ۲ دقیقه‌ای بازی کنید و داستان جنگل خود را از زبان حیوانات روایت کنید. ویدئوی نمایش خود را ضبط کنید و در انتهای ویدئو، چسب کاسپین خود (که برای ساخت ماکت‌ها از آن استفاده کرده‌اید) را نمایش دهید و بگویید: «چسب کاسپین ول کن نیست»
دقت کنید که الزامی نیست که تصویری از خود در ویدئوی ارسالی منتشر کنید اما در صورت تمایل، لطفا الزامات پوششی را رعایت فرمایید.

مرحله سوم:

ویدئوی خود را با هشتگ‌های #راوی_شو و #چسب_کاسپین_ول_کن_نیست و منشن کردن صفحه «دقیق شیمی» در صفحه اینستاگرام خود پست و استوری کنید. دقت کنید که لازم است صفحه اینستاگرام شما عمومی (Public) باشد.
چسب کاسپین ول کن نیست